Töökoda

Töökoda on varustatud erinevate puusepatoodete valmistamiseks vajalike töövahenditega.

Eraldi teenusena eriprofiiliga höövelmaterjali valmistamine ja seda vastavalt kliendi soovile. Materjali on võimlaik tellida nii olemasoleva vana lauajupi kui ka joonise järgi.

Puidust majakaunistused

Puithoone eripäraks on aegade algusest olnud viimistletud detailid. Pikka aega loeti maja väärtusandvamaks osaks just puidust majakaunistused- erinevad akna- ja ukseliistud, sarikate otsad, räästa- ja otsalaudade viimistlused. Seda uhked pärandit saame me ka täna nautida Eesti suuremate linnade miljööväärtuslikes linnaosades – nt. Tallinnas Kadriorg.

Õnneks leidub ka tänapäeval inimesi, kes hindavad hoonete juures eripära ja ei soovi piirduda lihtsate “laud-peale-ja-kinni” lahendustega ja soovivad väärtustada puithoonete ehituse järjepidevust. Samuti on suur osa neid tellijaid, kes renoveerivad ja soovivad säästa ajaloolisi fassaade ning keskkonna ajastupära.

Viimistlusmaterjalid

Eraldi teenusena pakume eriprofiiliga höövelmaterjali  ning seda ka  vastavalt kliendi erisoovile. Materjali on võimalik tellida nii olemasoleva vana lauajupi kui ka joonise järgi.

DSCF0911


Uute treppide valmistamine ja vanade korrastamine

Uute puittreppide valmistamine ja vanade, hooldustvajavate treppide hooldamine- vajadusel ka lahtivõtmine ja töökojas pinnaviimistluse tegemine.

Kulumisjäljed ja samme saatev heli  ehk “kriuks” on vanadel treppidel iseloomulik ja alati ei pea just uut tellima – piisab, kui võtta trepp lahti, viimistleda puitpinnad ja teha korda tappühendused.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Erinevad tellimustööd

Teeme vastavalt soovidele ja joonistele erinevaid puittooteid.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Suur valik tellimustööna viimistluslaudu ja liiste-
valikus üle 1.000 erineva profiili

44

SOOVITE MEIEGA KOOSTÖÖD? VÕTKE JULGELT ÜHENDUST!VÕTAN ÜHENDUST!