Moodulelemendid Up Rite

Up Rite moodulsüsteem lihtsustab hoonete põrandate/seinte/katusekonstruksioonide püstitamist uudsete elementidega.

Elemendid on tehtud kvaliteetsetest materjalidest: tugevsorditud puit raamina, raami vahele on freesitud niiskuskindlam OSB3-plaat  ja kõik ühendused on liimitud niiskuskindla liimiga ning kinnitatud ilmastikukindlate kinnitusvahenditega.

See annab elemendile nõutud jäikuse ja koormustaluvuse.  Vastavalt koormusarvestustele on nende mõõdud (laius ja pikkus) arvestatud sobima ka põhjamaa kliimasse.

Up Rite elementidega ehitades võite olla kindel, et elemendid on sama mõõtu, sirged ja püstituse aeg on kiire.

Esimene Up Rite elementidest püstitatud elamu valmis 2005.a ja hoone asub Kiisal, Saku vald.  Seega ka praktikas on tõestatud elementide töökindlus ja pikaealisus.

Tootearendus ja müük

Up Rite moodulitest valmis esimene maja Kiisal, Harjumaal aastal 2005. Maja suurus 150m2 ja lamekatusega. Aastate jooksul on tehtud mõningaid täiendusi(just paigaldusmugavuses) ja süsteem on täiendunud  ühenduslahendustega. Moodullahendust on kerge ka tavakasutajal püstitada ja eritööriistu ning erioskusi selleks vaja ei ole. Toode tuleb koos paigaldusjuhendiga ja täiskompleksuses-alusvööd, seinaelemendid(vajadusel ka põranda/vahelae/katuse elementid), siduvad vööd, kinnitusvahendid, pinnaviimistlusplaat, jms)

Toote arendaja ja müük:

Treidab OÜ

Marek Ivanson

+372 52 70726

marek@uprite.ee

Janek Ivanson

+372 52 00767

janek@uprite.ee

www.uprite.ee

HINNAPÄRINGUD JA MÜÜK


PILDIGALERII